03 Ocak, 2009

to dosevgili günlük bugün üç ocak ikibindokuz geri kalan haytalıklarımın ilk günü. demek oluyor ki yeni yılda da kelime oyunu ve haytalık tam gaz. ama geçen senelerden farklı olarak planlı programlı gitmek istiyoruz. here we go again ya da buyur burdan yak:

  • çatı katı ve tercihan denizi kıyısından kenarından gören bir artı bir. bekara.
  • ayakları yerden kesecek dört kapılı bir genç erkek oyuncağı. çalmak için çıstaklı müzik ve yol kenarında kırıtarak yürüyen hatun milletine sinyal vermek için dat dat. ikinci el.
  • -sevgili coworker'ımızın da tavsiyesiyle- hayat ne tuhaf vapurlar falanı siktiret, az düşün.
  • my grammar is getting worse day by day. but i'm sure mr. and mrs. brown can help me.
  • ilgiler; kısa film, kitap taslağı, sağda solda yarım öksüz mısralar, some girls are bigger than others'ı çalabileceğim herhangi bir enstrumantal, quantum fiziği, zaman'da sızıntı, yapay zeka ve tabi ki hiçbirşey üzerine herşey.
  • dokuzdan beşe bir çalışan olarak zor olacağını bilmekle beraber interrail. güneybatı'dan ispanya, kuzeybatı'dan irlanda, kuzey'den iskandinavya ve orta avrupa'dan viyana kapılarına. yazdan bahara doğru.
  • duvara çarpmakla son bulan ve muhtelif iç kanamalara yol açan son girişimden sonra da pes etmiyoruz; rüzgarın kendiliğindenliğini de arkamıza alarak yeni limanlara yelkenler fora. kendiliğinden.

post promosyon:
the smiths - some girls are bigger than others

4 yorum:

pass dedi ki...

bi kerede şuraya "allavyu moooz" diye yaz ya nolur sanki ha! :)

mythart dedi ki...

olmaz, şımarır tepemize biner sonra:)

hem solo halleriyle the smiths zamanlarının gölgesinde kaldığını bilmek, kendisine karşı olan hislerimizi soğuruyor.

nasıl kelimeler kullanıyorum böyle soğurmak falan bazen şaşırıyorum kendime inanır mısın?

pass dedi ki...

eeet anlatım bozukluğu bağdaşıklık hataları gırla gidiyor..aahh bu sömestr da istanbula gitmiyorum ki bi ayar yapsak :)

mythart dedi ki...

bu yorumu ben yazmış olamam, ya kafamı bir yerlere çarpmışımdır ya uykulu halde laptop kullanıyorumdur soğurmak ne oha, sıkandal.

neyse, bu sömestr gelmeyeceğini söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam -ha bi de sizin bi 7 aralık'ınız da vardı ne oldu yalan oldu- ola ki fikrini değiştirdin sırada yine kadıköy happy moons'ta haftasonu sabah kahvaltısı seni bekler, kahvaltı tabağına limitsiz çay + gramer hatalarımdan hakettiğim kulak çekme dahil.